Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Wzajemne powiązanie ludzi i zasobów, spotęgowane dzięki technologii, na zawsze zmieniło oblicze biznesu

Jak możesz wykorzystać społeczności internetowe w celu zwiększenia siły Twojej marki i zaangażowania Twojego personelu?

Społeczności internetowe pomagają firmom wyróżniać się jako preferowane marki, co znacznie ułatwia zachowanie stałego dopływu wysoce wykwalifikowanych i zmotywowanych kandydatów oraz zmniejsza zaangażowanie w procesy rekrutacyjne.

Jak Twoja firma może wykorzystać globalne rozwiązanie w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkim, które realizuje efektywne kosztowo strategie obecności w mediach społecznościowych?  

  • Użyj platformy typu P2P w celu zredukowania czasu poświęcanego na od pierwszego kontaktu aż do chwili zatrudnienia aż do 50%
  • stosuj wskaźniki sondażowe
  • określ z maksymalną dokładnością kandydatów w obrębie Twojej firmy
  • eksperci w danym kraju, którzy mówią w lokalnym języku i dobrze znają lokalne przepisy
  • twórz ścieżki karier i pakiety szkoleń, które zwiększają kompetencje Twoich pracowników
  • prowadź kampanie motywacyjne, które zachęcają pracowników do promocji Twojej marki we wszystkich globalnych kanałach komunikacji

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, aby odkryć, jak rozwiązania w zakresie Globalnego Zarządzania Kapitałem Ludzkim wraz z wdrożonymi strategiami w mediach społecznościowych mogą pomóc Twojej firmie utrzymać zaangażowanych i zmotywowanych pracowników. 

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.