eTeczka

W ramach usługi Premium i Premium Plus, ADP odpowiada za prowadzenie teczek pracowników. Dostarczane dokumenty kadrowe są przechowywane w archiwum ADP. Aby umożliwić Ci zdalny wgląd do dokumentacji pracowniczej, oferujemy usługę eTeczki.

Czym jest eTeczka?

eTeczka pozwala na dostęp do elektronicznego repozytorium dokumentów dotyczących każdego pracownika Twojej firmy. Dokumenty z akt osobowych są indeksowane według kategorii, digitalizowane przed rozpoczęciem usługi, następnie przyrostowe dokumenty są na bieżąco skanowane i dołączane do eTeczki. Elektroniczna teczka prowadzona jest zarówno dla obecnych, jak i byłych pracowników, dzięki czemu dysponujesz bieżącym wglądem do informacji nawet po rozwiązaniu stosunku pracy. Dzięki przypisaniu każdego dokumentu do odpowiedniej kategorii (część teczki A, B, C i typ dokumentu) możesz z łatwością wyszukać dowolny dokument.

Nowi Klienci

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.