Usługi i Rozwiązania HR

Usprawnij i zautomatyzuj swoje procesy HR dzięki elastycznemu rozwiązaniu ADP.

Dostosowane do Twoich potrzeb z obszaru HR

Niezależnie od tego, jakich rozwiązań szukasz, pomożemy Ci znaleźć i dostosować system HR, który będzie odpowiedni dla Twojej firmy.

Systemy i oprogramowanie HR

Znajdź idealne rozwiązanie

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest uzasadnić inwestycję w nową usługę HR czy nowego dostawcę tego typu usług, dlatego pomożemy Ci opracować rozwiązanie, które nie tylko spełni Twoje bieżące potrzeby biznesowe, ale także stworzy elastyczną i gotową na przyszłość strukturę HR dla Twojej firmy.   Rozwiązanie, które:
  • Zapewni efektywność operacyjną dzięki zastosowaniu automatyzacji oraz systemów HR dostępnych w chmurze.
  • Dostosuje się do zmian w strukturze i wielkości firmy dzięki oprogramowaniu HCM w chmurze.
  • Zapewni pracownikom łatwy dostęp do ich danych personalnych (kluczowy wymóg zgodności z RODO).
  • Dostarczy przydatne dane operacyjne w zakresie HR oraz przyniesie wymierną wartość dla firmy.

Wsparcie ADP…

Niezależnie od tego, jak działa Twój dział HR, wsparcie ADP zapewnia:

Zindywidualizowane rozwiązania HR dopasowane do Twoich potrzeb.

Rozwiązania HR dla lokalnych i globalnych firm, wsparte lokalnym doświadczeniem dla każdego rynku.

Praktyczne wsparcie w trakcie wdrażania rozwiązań i po jego zakończeniu.

100% zgodność z GDPR gwarantowana przez nasze systemy HCM i HRIS.

Rozwiązania zapewniające wsparcie od momentu zatrudnienia pracownika aż do jego przejścia na emeryturę. 

Selektor rozwiazań

Nasz szeroki wachlarz rozwiązań kadrowo-płacowych ma na celu wsparcie naszych Klientów na każdym etapie cyklu życia pracownika i obejmuje wszystkie aspekty – od procesów cyfryzacji po aktualizacje prawne i raportowanie.Stworzyliśmy selektor rozwiązań, aby Klient mógł znaleźć rozwiązania, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom. Wystarczy zaznaczyć wymagania biznesowe, aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób możemy pomóc.

 


Usługa Komfort umożliwia kompleksowy outsourcing płac. To rozwiązanie spełnia również wymogi obowiązujących przepisów prawa. W ramach usługi dostępna jest usługa dodatkowa - zarządzanie czasem pracy i nieobecnościami. Ta usługa w pełni obsługuje procesy płacowe włącznie z przesyłaniem danych i dokumentów do ZUS i US. Jest to doskonały wybór dla firm różnej wielkości, które decydują się na pełny outsourcing płac.
 
 
Lokalne rozwiązanie oparte na pełnym outsourcingu procesów płacowych. Ma pełną funkcjonalność usługi ADP® Komfort, a dodatkowo obejmuje również dostęp do samoobsługowej platformy dla pracowników klienta. W ramach usługi dostępna jest usługa dodatkowa - zarządzanie czasem pracy i nieobecnościami. Doskonały wybór dla firm różnej wielkości.
 
 
Lokalne rozwiązanie w zakresie obsługi kadr i płac. Wszystkie procesy administracyjne związane z cyklem życia pracownika (od zatrudnienia po zakończenie pracy) są realizowane przez ADP w oparciu o model pełnego outsourcingu. Platforma jest dostępna z modułem dodatkowym do zarządzania czasem pracy i nieobecnościami oraz modułem zarządzania elektronicznymi aktami osobowymi. Doskonały wybór dla firm różnej wielkości.
 
 
 
Usługa dodatkowa Kontroling Personalny ADP umożliwia modelowanie i analizę kluczowych wskaźników, np. skuteczności procesu rekrutacji, średniego wynagrodzenia czy fluktuacji kadr. Jest w pełni zintegrowany z platformą dkadrowo-płacową. Umożliwia analizę trendów na podstawie których można podejmować świadome decyzje biznesowe. Stworzony z myślą o firmach zatrudniających ponad 150 pracowników.
 
Upewnij się, że akta osobowe w Twojej firmie są poprawne oraz spełniają wymagania prawne. Raport z audytu jest przygotowywany na podstawie jednego trzech poziomów usługi: Basic, Flexi i Gold. Możesz wdrożyć zalecane działania samodzielnie lub możesz zlecić to firmie ADP. Rozwiązanie dostępne dla firm każdej wielkości oraz w ramach wszystkich usług świadczonych przez ADP.
 
ADP® e-ZLA to kompleksowa usługa do zarządzania elektronicznymi zwolnieniami lekarskimi. Jest ona w pełni bezpieczna i zintegrowana z systemem kadrowo-płącowycm ADP. Upraszcza zarządzanie zwolnieniami, które lekarze wystawiają elektronicznie na stronie ZUS. Doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy. Możliwość integracji ze wszystkimi rozwiązaniami poza ADP GlobalView.
 
 

Uzyskaj więcej informacji

Przeniesienie systemów HR do chmury czy zlecenie zewnętrznemu partnerowi zaspokojenie potrzeb kadrowych firmy to ważna decyzja. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić na 30-minutową konsultację, aby zidentyfikować Twoje kluczowe potrzeby i wspólnie znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do Twojej firmy.

Dlaczego warto zaufać ADP w zakresie HR?

Firmy różnej wielkości i z każdej branży powierzają nam zarządzanie ich opartymi na chmurze usługami i oprogramowaniem HR, ponieważ oferujemy globalne rozwiązania w połączeniu z praktycznym, lokalnym doświadczeniem.

"Postrzegamy ADP jako rozszerzenie wewnętrznego zespołu, co jest dla nas ogromną korzyścią. Wiemy, że zawsze odbiorą od nas telefon i udzielą wsparcia, poza tym załatwiają nasze zgłoszenia HMRC i RTI w celu zapewnienia zgodności z przepisami."

Rachael Merrett, kontroler finansowy
Yankee Candle

Uzyskaj więcej informacji

* Required field

048 22 557 57 00
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.