Premium Plus

Premium Plus jest nowoczesną i zaawansowaną usługą, umożliwiającą profesjonalizację procesu zarządzania personelem.W jej ramach, ADP zrealizuje zadania związane z wyliczaniem wynagrodzenia, jak i prowadzeniem pełnej administracji kadr dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowy cywilno-prawne.

 
 

Intuicyjne i wielofunkcyjne platformy ADP gwarantują wysoką jakość obsługi

Podstawę usługi Premium stanowią profesjonalne platformy informatyczne spełniające wymogi polskiego prawa, dostępne dla pracowników działów HR, jak i dla kierowników liniowych. Platformy ADP są wielofunkcyjne, intuicyjne w obsłudze, a ponadto na bieżąco aktualizowane i w pełni bezpieczne. Umożliwiają one inicjowanie zmian przez kierowników, autoryzację zmian w systemie oraz pełen wgląd do danych przez działy HR. Na stronę ADP przeniesione zostają procesy kadrowe i płacowe włączając w to wprowadzanie danych pracowników, prowadzenie akt osobowych, korespondencję z podmiotami trzecimi (korekty deklaracji ZUS, kontakt z komornikiem) i administrację absencjami chorobowymi.

 
 
 
 

Rozszerzenie usługi Premium

Rozszerzenie usługi Premium – Premium Plus podobnie jak wariant podstawowy działa w oparciu o proste w użyciu i innowacyjne rozwiązania informatyczne. Wybierając usługę Premium Plus w ADP otrzymujesz wszystkie rozwiązania dostępne w pakiecie Premium, a dodatkowo zyskujesz dostęp do samoobsługowej platformy ePracownik, dzięki której Twoi pracownicy będą mogli z łatwością i na bieżąco zarządzać swoimi danymi osobowymi, wnioskami urlopowymi oraz paskami płacowymi z dowolnego miejsca.

 
 
 

Szczegóły usługi Premium Plus w ADP

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi usługi Premium Plus oferowanej przez ADP. Sprawdź, z których rozwiązań i funkcjonalności będzie mogła korzystać Twoja firma, wybierając usługę Premium Plus.

 
 
 

Zakres usługi Premium Plus w ADP

 • Kompleksowa administracja personalna – w tym zarządzanie aktami osobowymi

 • Zarządzanie procesem naliczania list płac

 • Przygotowanie i przekazanie danych oraz dokumentów do stron trzecich

 • Realizacja procesów płacowych wykonywanych na koniec roku

 
 
 

Wybierając usługę Premium Plus w ADP zyskujesz:

 • Pełną obsługę procesów administracji kadrowej

 • Profesjonalne zarządzanie naliczaniem płac w Twojej firmie

 • Elastyczne platformy informatyczne administrowane i aktualizowane przez ADP

 • Gwarancję zgodności z prawem i bezpieczeństwa danych

 • Stałe wsparcie merytoryczne i techniczne specjalistów ADP

 • Profesjonalne zarządzanie współpracą oraz jakością usługi

 
 
 

Oprogramowanie

Oprogramowania dostępne w usłudze Premium Plus w ADP, oprócz modułu 4HR oferowanego w rozwiązaniu Komfort, składa się również z następujących rozwiązań:

 • ePersonel – moduł udostępniany kierownikom liniowym służący do inicjowania, akceptacji zmian kadrowych i płacowych oraz pobierania przygotowanych przez ADP dokumentów. ADP udostępnia Twojej firmie nowoczesne narzędzie do zamawiania i obiegu dokumentów online.

 • eTeczka – usługa zdalnego dostępu do elektronicznej wersji akt osobowych pracowników Twojej firmy.

 • Front Office – część procesów kadrowo-płacowych realizowana jest bezpośrednio w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa przez pracownika ADP.