Kim jesteśmy?

Jesteśmy największą na polskim rynku firmą oferującą profesjonalne usługi w obszarze kadr i płac, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym zakresie – ADP® (Automatic Data Processing). Działamy w Polsce od ponad 19 lat i świadczymy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w Warszawie,, i Bielsku-Białej. Zatrudniamy 330 pracowników, a z naszych usług korzysta ponad 130 przedsiębiorstw oraz ponad 100 tys. pracowników. Doradzamy Zarządom najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Profesjonalizujemy złożone procesy kadrowo-płacowe, umożliwiając efektywną realizację biznesu przez naszych Klientów. 

 

ADP Polska

 Jako jeden z wiodących dostawców rozwiązańoutsourcingu biznesowego orazzarządzania kapitałem ludzkim, oferujemy szeroką gamę usług związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, naliczaniem płac oraz administracją podatkami i pracowniczymi ,a także pomagamy Klientom dostosować się do zmian w zakresie przepisów prawnych.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 15 lat. Świadczymy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w Warszawie,, Bydgoszczy i Bielsku-Białej. Współpracują z nami zarówno międzynarodowe korporacje, jak i firmy działające regionalnie oraz lokalnie na poszczególnych światowych rynkach. Z naszych usług w Polsce korzysta ponad 100 przedsiębiorstw, zatrudniających ok. 100 000 pracowników. Na świecie obsługujemy ponad 610 000 firm w 100 krajach, w tym 80 proc. przedsiębiorstw z prestiżowej listy FORTUNE 500®.

Specjalizując się w profesjonalizacji procesów kadrowych i płacowych, jesteśmy wiodącym konsultantem zarządów firm niezależnie od skali i profilu ich działalności. Regularnie podlegamy audytowi według amerykańskiego standardu SAS 70 Type 2 (obecnie ISAE 3402/SOC 1).

Dzięki procesowej organizacji pracy,, optymalizujemy procesy kadrowe w stopniu niedostępnym dla firm niewyspecjalizowanych w tego typu działalności. Korzystanie z usług i rozwiązań ADP pozwoli Twojej firmie zoptymalizować koszty i zredukować ryzyko w obszarze kadr i płac, a przy tym skoncentrować się na zasadniczej działalności, wykorzystując czas na realizację strategicznych projektów biznesowych. Finalnym benefitem wynikającym z wdrożenia usług ADP jest wzrost wartości Twojej firmy na rynku, mierzony standardowymi parametrami finansowymi takimi,,, etc.