Co nas wyróżnia? -
 

Co nas wyróżnia?

 

 
 

Szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb Klientów

 

ADP oferuje szeroką gamę usług związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, naliczaniem płac oraz administracją podatkami i pracowniczymi, a także pomaga firmom dostosować się do zmian w zakresie przepisów prawnych. Rozwiązania ADP są intuicyjne w obsłudze i przyjazne użytkownikowi, przynoszą jednocześnie wartość dodaną dla przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności.

 

 

 
 

Międzynarodowe doświadczenie

Współpracując z ADP, korzystasz z ponad 60-letniego doświadczenia globalnego lidera w obszarze profesjonalnych usług kadrowo-płacowych. ADP obsługuje ok. 620 000 Klientów w ponad 125 krajach, w tym 80 proc. firm z prestiżowej listy FORTUNE 500®.

 
 

Doskonała znajomość polskiego rynku

Firma ADP jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat. Z naszych usług w Polsce korzysta ponad 100 przedsiębiorstw, zatrudniających ok. 100 000 pracowników.

 

 
 

Rozwiązania dla szerokiego spektrum firm

Bogate doświadczenie ADP oparte jest na współpracy z polskimi i międzynarodowymi firmami z różnorodnych branż i o różnym profilu działalności. Wśród 100 firm korzystających z rozwiązań ADP w Polsce znajdują się przedsiębiorstwa z takich sektorów gospodarki, jak: sprzedaż detaliczna, usługi, produkcja, telekomunikacja, IT, finanse oraz farmacja.

 

 

 
 

Efekt skali

Spektrum złożonych operacji i zadań, z którymi spotykają się specjaliści ADP na co dzień, zdecydowanie wykracza poza zasięg działalności nawet największych działów kadr i płac wewnątrz firm. Czynności, które w Twojej firmie mogą się zdarzyć raz na kilka lat i zawsze będą stanowiły ogromne wyzwanie, dla ADP są standardowe i realizowane według precyzyjnie określonych procedur.

 
 

Innowacyjność

Oferta ADP nie kończy się na tym, co teraz możemy razem osiągnąć. Nieustanie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze kadr i płac, które jeszcze bardziej usprawnią procesy biznesowe w Twojej firmie.