Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

ADP - liderem outsourcingu biznesowego oraz zarządzania kapitałem ludzkim

 
 

W marcu 2010 r. Prezydent Barack Obama zmienił sposób zarządzania opieką medyczną w USA. Reforma służby zdrowia to długotrwały proces, a poszczególne rozwiązania prawne wchodzą w życie stopniowo. Nie ma jednak wątpliwości, że zmiany obejmą wszystkie firmy, które zatrudniają pracowników w USA – będą one zatem dotyczyły również podmiotów zarejestrowanych w Polsce, które podlegają amerykańskiemu prawu i tamtejszym reformom. W gąszczu skomplikowanych przepisów łatwo się zagubić, a monitorowanie zmian we własnym zakresie jest niezwykle czasochłonne. Tymczasem, firmy, które nie dostosują się do wymogów prawnych, będą podlegały karze. Dlatego już dziś zabezpiecz swoją firmę! Skorzystaj z wiedzy i pomocy ekspertów ADP, którzy sprawnie przeprowadzą Twoją firmę przez zmiany!

ADP to zaufany partner, który oferuje nie tylko produkty i usługi, ale także szeroką wiedzę w dziedzinie administracji oraz wspólną odpowiedzialność związaną z reformą służby zdrowia. Dzięki zintegrowanemu pakietowi usług w zakresie zasobów ludzkich, spółka partnerska ADP w Stanach Zjednoczonych pomoże Twojej firmie zaoszczędzić czas i pieniądze, a także na bieżąco będzie informować o najważniejszych nowelizacjach prawa, mających bezpośredni wpływ na Twoją działalność. ADP dostarczy wszechstronne rozwiązanie, które ułatwią Ci zarządzanie firmą w takich obszarach, jak: obsługa płacowa i podatkowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie czasem pracy oraz różnego rodzaju.
Zapraszamy na stronę www.adp.com/health-care-reform, aby dowiedzieć się więcej na temat reformy służby zdrowia oraz postanowień, które niebawem wejdą w życie.


Jeżeli jesteś zainteresowany, w jaki sposób ADP może pomóc Twojej firmie we wdrożeniu zmian, pozostaw swoje dane kontaktowe. Ekspert ADP oddzwoni do Ciebie i zaproponuje Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

 
 

Kontakt

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.