Raporty

Pobierz najnowszy raport z badania ADP i dowiedz się więcej!

Firma ADP we współpracy z Corporate Leaders opracowała metodę pomiaru kosztów działów HR, zarówno tych widocznych, jak i tych ukrytych. W związku z tym został przygotowany raport, który jest podsumowaniem dla kadry zarządzającej i ma za zadanie wyjaśnić metodologię w teorii, ale także w praktyce na podstawie tzw. studium przypadku.  W raporcie zaprezentowano zidentyfikowaną sytuację i realne opracowanie kierunku, w którym firma chce lub powinna podążać.   Dla pełnego zrozumienia istoty zagadnienia, raport został podzielony  na poszczególne sekcje, w których omówione zostały poszczególne etapy działań. Autorzy niniejszego opracowania zwracają szczególną uwagę na przeprowadzenie pełnego audytu procesów kadrowych przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o nowych inwestycjach lub rozwiązaniach w organizacji. Dlatego też dla takich firm zostało przygotowane narzędzie – „ TCO – Całkowity Koszt Posiadania” – które umożliwia obliczenie takich kosztów. Zostało ono przygotowane na bazie danych około 880 firm i jednostek biznesowych z 72 krajów, dzięki czemu istnieje możliwość porównania sytuacji nie tylko w kontekście  branży czy kraju , ale także globalnie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym raportem oraz umożliwienie zaprezentowania Państwu dostępnego narzędzia.   Raport dostępny jest dla wszystkich użytkowników po wypełnieniu formularza. Przekazane dane mogą być wykorzystywane tylko na potrzeby firmy i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane przechowywane są w sposób bezpieczny, zapewniający najwyższy poziom poufności.  

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.