Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Raporty

 
 

Pobierz najnowszy raport z badania ADP i dowiedz się więcej!

Firma ADP we współpracy z Corporate Leaders opracowała metodę pomiaru kosztów działów HR, zarówno tych widocznych, jak i tych ukrytych. W związku z tym został przygotowany raport, który jest podsumowaniem dla kadry zarządzającej i ma za zadanie wyjaśnić metodologię w teorii, ale także w praktyce na podstawie tzw. studium przypadku.  W raporcie zaprezentowano zidentyfikowaną sytuację i realne opracowanie kierunku, w którym firma chce lub powinna podążać.   Dla pełnego zrozumienia istoty zagadnienia, raport został podzielony  na poszczególne sekcje, w których omówione zostały poszczególne etapy działań. Autorzy niniejszego opracowania zwracają szczególną uwagę na przeprowadzenie pełnego audytu procesów kadrowych przed podjęciem jakichkolwiek decyzji o nowych inwestycjach lub rozwiązaniach w organizacji. Dlatego też dla takich firm zostało przygotowane narzędzie – „ TCO – Całkowity Koszt Posiadania” – które umożliwia obliczenie takich kosztów. Zostało ono przygotowane na bazie danych około 880 firm i jednostek biznesowych z 72 krajów, dzięki czemu istnieje możliwość porównania sytuacji nie tylko w kontekście  branży czy kraju , ale także globalnie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym raportem oraz umożliwienie zaprezentowania Państwu dostępnego narzędzia.   Raport dostępny jest dla wszystkich użytkowników po wypełnieniu formularza. Przekazane dane mogą być wykorzystywane tylko na potrzeby firmy i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane przechowywane są w sposób bezpieczny, zapewniający najwyższy poziom poufności.  

 
 
 
 

Pobierz pełny Raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.