Zespół ADP to najwyższej klasy specjaliści z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim oraz rynku pracy, którzy chętnie dzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz know-how. Cyklicznie publikujemy raporty dotyczące lokalnego rynku zatrudnienia, a także korzyści wynikających z outsourcingu kadrowo‑płacowego.

Nasze analizy powstają w oparciu o doświadczenia i unikalne metodyki opracowywane przez Automatic Data Processing (ADP®) – światowego lidera rynku usług outsourcingu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr. Z naszymi klientami dzielimy się również licznymi badaniami i opracowaniami z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim (HCM, HR, kreowania liderów biznesowych czy zmieniającego się w szybkim tempie środowiska pracy.

 

Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce

Cykl raportów opracowywanych przez ekspertów w oparciu o rzeczywiste dane dotyczące poziomu zatrudnienia klientów ADP w zestawieniu z danymi Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). Nasza próba badawcza to ponad 130 firm korzystających z usług, w tym 1/3 firm produkcyjnych, 2/3 firm usługowych oraz ponad 100 tys. obsługiwanych pracowników każdego miesiąca. Raporty są opatrzone komentarzami eksperckimi przedstawicieli naszych kluczowych klientów oraz ekspertyzami prawnymi i rynkowymi menedżerów ADP.

  @media(max-width: 840px){.ct-logo{display: none;}}@media(min-width: 840px){.col-md-2 {padding: 0px;margin-top: 7px;}div:nth-child(1).content_box.content_go_deeper.reset_list_style.customized_content_box{padding-bottom: 0px !important;margin-bottom: -25px;}}

Outsourcing kadrowo-płacowy

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z ponad 630 tys. firm na całym świecie oraz wiedza naszych ekspertów, pozwalają na kreowanie unikatowego know-how, którym chętnie się z Wami dzielimy poprzez różnego rodzaju badania i raporty rynkowe. Zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM), HR, rynek pracy to obszary w których się specjalizujemy, a nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę w ich zakresie.

  @media(max-width: 840px){ .ct-logo{ display: none;}} @media(min-width: 840px){ .col-md-2 { padding: 0px; margin-top: 7px; } }

Kontakt

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.