Korzystamy z centralnej platformy do monitoringu w celu zarządzania Twoim globalnym procesem płacowym, aby zapewnić spójność we wszystkich Twoich działaniach międzynarodowych.

Nasz uniwersalny format pozwala na wymianę danych kadrowych w spójnym, ustandaryzowanym i całkowicie bezpiecznym środowisku. Działa również jak firewall, chroniąca Twoje interfejsy zabezpieczające dane kadrowe przed ryzykiem związanym ze zmianami i modernizacją platform płacowych obejmujących wiele krajów.

Identyfikujemy i gromadzimy wszystkie dane płacowe, które nam przekazujesz (daty, formaty, waluty itd.), i dostosowujemy je do Twoich lokalnych wymogów płacowych. Następnie dostarczamy Ci zbiór kluczowych raportów informacji płacowych w spójnym formacie we wszystkich krajach. W trybie online masz podgląd swojego statusu płacowego w całej organizacji w czasie rzeczywistym, z wbudowanymi wskaźnikami usług, które umożliwiają monitorowanie postępów.

W zakresie kosztów przesyłamy jedną fakturę dla wszystkich krajów Twojej firmy, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć sumę wszystkich kosztów płacowych.
 


Zrozumienie spraw płacowych

Globalne zarządzanie płacami jest pełne potencjalnych pułapek, a każdy kraj jest inny. Zapoznaj się z naszymi broszurami dotyczącymi poszczególnych krajów, aby zdobyć wiedzę na temat lokalnych przepisów prawa, wymogów regulacyjnych, specyfiki opodatkowania i płac, która pomoże Ci w ich przestrzeganiu.

  Australia

  Belgia

  Brazylia

  Chiny

  Niemcy
    Hong Kong

  Indie

  Włochy

  Japonia

  Meksyk
 

Formularz kontaktowy

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.