Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

Korzystamy z centralnej platformy do monitoringu w celu zarządzania Twoim globalnym procesem płacowym, aby zapewnić spójność we wszystkich Twoich działaniach międzynarodowych.

Nasz uniwersalny format pozwala na wymianę danych kadrowych w spójnym, ustandaryzowanym i całkowicie bezpiecznym środowisku. Działa również jak firewall, chroniąca Twoje interfejsy zabezpieczające dane kadrowe przed ryzykiem związanym ze zmianami i modernizacją platform płacowych obejmujących wiele krajów.

Identyfikujemy i gromadzimy wszystkie dane płacowe, które nam przekazujesz (daty, formaty, waluty itd.), i dostosowujemy je do Twoich lokalnych wymogów płacowych. Następnie dostarczamy Ci zbiór kluczowych raportów informacji płacowych w spójnym formacie we wszystkich krajach. W trybie online masz podgląd swojego statusu płacowego w całej organizacji w czasie rzeczywistym, z wbudowanymi wskaźnikami usług, które umożliwiają monitorowanie postępów.

W zakresie kosztów przesyłamy jedną fakturę dla wszystkich krajów Twojej firmy, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć sumę wszystkich kosztów płacowych.
 


 
 
 
 

Zrozumienie spraw płacowych

Globalne zarządzanie płacami jest pełne potencjalnych pułapek, a każdy kraj jest inny. Zapoznaj się z naszymi broszurami dotyczącymi poszczególnych krajów, aby zdobyć wiedzę na temat lokalnych przepisów prawa, wymogów regulacyjnych, specyfiki opodatkowania i płac, która pomoże Ci w ich przestrzeganiu.

  Australia

  Belgia

  Brazylia

  Chiny

  Niemcy
    Hong Kong

  Indie

  Włochy

  Japonia

  Meksyk
 
 
 
 
 

Formularz kontaktowy

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.