Proste, pojedyncze rozwiązanie płacowe – wprowadzenie do ADP Streamline

ADP Streamline: globalne usługi płacowe, które stawiają Twoich pracowników na pierwszym miejscu  

Dla korporacji międzynarodowych, które prowadzą działalność w niezliczonych krajach, kręgach kulturowych i walutach, spełnianie indywidualnych potrzeb płacowych swoich pracowników na całym świecie może być trudnym i czasochłonnym zadaniem.

Zapytaj większość firm zatrudniających pracowników w wielu krajach, jak radzą sobie z obsługą globalnych procesów płacowych pracowników, a prawdopodobnie usłyszysz jedną z poniższych odpowiedzi:

„Szczerze mówiąc, walczymy o osiągnięcie spójności w naszych procesach płacowych.“
„Planujemy rozszerzenie naszej działalności globalnej i martwimy się, że nie będziemy mieć właściwej kontroli lub widoczności usług płacowych na naszych nowych rynkach.“
„Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że istnieje możliwość korzystania z jednego globalnego rozwiązania płacowego od pojedynczego dostawcy.“

ADP Streamline jest właśnie takim rozwiązaniem. Przekazując nam globalne procesy płacowe zyskujesz kompleksową, międzynarodową platformę usług płacowo-kadrowych – zarządzaną lokalnie i kontrolowaną centralnie – w ponad 100 krajach. Dzięki temu możesz skoncentrować się na prowadzeniu działalności swojej firmy.


  ADP Streamline’s Annual Report FY14 Gdy Twoja firma zwiększa swój zasięg, dokonuje fuzji lub centralizuje wspólne usługi, jest coś, co Twoi międzynarodowi pracownicy zawsze będą mieć do dyspozycji...   Zobacz wideo       Outsourcing i optymalizacja globalnych procesów płacowych Gdy Twoja firma zwiększa swój zasięg, dokonuje fuzji lub centralizuje wspólne usługi, jest coś, co Twoi międzynarodowi pracownicy zawsze będą mieć do dyspozycji...   Zobacz wideo  ADP Streamline obejmuje całą planetę     Pobierz broszurę         ADP Streamline Borderless Payroll and HR   Pobierz broszurę     Zwiększ zasięg swojej firmy – w ponad 100 krajach na świecie

Istnieją duże szanse na to, że niezależnie od tego, gdzie Twoja firma prowadzi lub planuje prowadzić działalność, ADP Streamline już tam jest – co oznacza, że możesz z łatwością regulować swoje potrzeby w zakresie zarządzania płacami i kadrami, zwiększając swoją obecność globalną.

Nasza certyfikowana sieć ekspertów płacowych obejmuje różne kraje i kontynenty, aby zapewnić Ci dogłębną wiedzę na temat lokalnych przepisów płacowych , związanego z tym ryzyka i wymogów, pomagając Ci w kompleksowym usprawnieniu międzynarodowego zarządzania. 

Kontakt

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.