Kompleksowa obsługa płacowa

Zadbaj o bezproblemową obsługę płacową, zachowując jednocześnie całkowitą zgodność z przepisami.

Obsługa płacowa to dużo więcej niż tylko dbałość o terminowe wypłaty — chociaż to także jest bardzo ważne. Ma wpływ na funkcjonowanie całej organizacji. Od utrzymywania pracowników w firmie, przez wspieranie wzrostu, aż po dopilnowanie obowiązków związanych ze współpracą z organizacjami regulującymi rynek pracy.

Świadczymy usługi z zakresu obsługi płacowej od ponad 65 lat, pracując dla małych i dużych firm na całym świecie. Nasi klienci często łączą obsługę płac i kadr w jedną platformę, która oferuje jednolitą i kompleksową obsługę każdego pracownika. Z chęcią opowiemy więcej o tych możliwościach. Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

 
Od kiedy ADP odpowiada za obsługę płacową i nadzór nad pracownikami naszej firmy, nie musimy się już martwić o opóźnienia czy błędy. Wiemy, że ADP stanie na wysokości zadania.

 

Dilanka Kalutota, Kierownik projektów technicznych, American Apparel. 

Zachęcamy do kontaktu

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.