Dlaczego nadszedł czas, aby na nowo przeanalizować strategię HR, globalnie?

Jak innowacyjna, globalna perspektywa pomaga budować dział HR przyszłości?

Z badań wynika, że pomijanie roli HR nie wchodzi już w grę. HR ma znaczenie. A przyszłość HR – jak najlepiej kontrolować koszty, zarządzać talentami i rozwijać umiejętność – jest bardzo istotna. Szczególnie w kontekście rozwoju międzynarodowego. Wciąż wiele osób nie dostrzega ogromnego ukrytego potencjału wpływu globalnej listy płac na wyzwania w obszarze HR. Analizując na nowo strategię w zakresie HR i listy płac, firmy mogą przekształcić sposób prowadzenia działalności, zwiększając efektywność, zachęcając do rozwoju i motywując pracowników na całym świecie.

W styczniu 2020 w Rzymie odbyła się trzydniowa coroczna konferencja ADP ReThink Global Human Capital Management Conference, która dała możliwość zakwestionowania tradycyjnych pomysłów dotyczących zakresu obowiązków HR i pobudziła do nieszablonowego myślenia na każdy temat: od cyberbezpieczeństwa po lekcje innowacyjności z parku rozrywki Disney World. Branżowi giganci, jak PayPal i FedEx, opowiedzieli o swoim pomyślnym wdrożeniu systemów płacowych na całym świecie – i jak na dobre zmieniło to ich sposób pracy.

45% delegatów uczestniczących w konferencji ADP ReThink 2020 twierdzi, że innowacyjność będzie miała największy wpływ na globalną listę płac w ciągu następnych pięciu lat. 46% liderów uważa, że transformacja cyfrowa była najtrudniejszym wyzwaniem w obszarze HR.

Podczas konferencji ADP ReThink 2020 zaprezentowano zaczerpnięte z życia rozwiązania problemów, z którymi boryka się wielu liderów HR: od konieczności pracy na różnych systemach po skomplikowane dane i pracowników, którzy nie są efektywnie wykorzystywani do osiągnięcia celów przez swoją organizację. Wnioski z konferencji zebrano w raporcie ADP ReThink 2020.

Poznaj następujące zagadnienia:

  • Zrozumienie różnych obszarów geograficznych w celu zastosowania odpowiednich rozwiązań list płac
  • Sposób, w jaki innowacyjne myślenie może pomóc działowi HR
  • Dlaczego należy stawiać pracowników na pierwszym miejscu za prawdziwe zaangażowanie

 

Pobierz raport

Dlaczego nadszedł czas, aby na nowo przeanalizować strategię HR, globalnie?

Dlaczego nadszedł czas, aby na nowo przeanalizować strategię HR, globalnie?

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.