Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

Firma Gartner, światowy lider w dziedzinie usług doradczych dotyczących badań i rozwiązań technologicznych, uznała ADP® za najlepsze przedsiębiorstwo w kategorii outsourcingu procesów biznesowych w zakresie usług płacowych.

W pierwszej edycji rankingu międzynarodowych platform płacowych (MCPP), stworzonego przez Everest Group®, firma ADP® uzyskała czołową pozycję w kategorii „Achiever”. Autorzy rankingu docenili między innymi skalowalność globalnej platformy płacowej ADP będącej częścią rozwiązania GlobalView® HCM, przeznaczonego dla firm różnej wielkości.

 
 

W raporcie zwrócono uwagę na kilka nowych cech i funkcji platformy GlobalView HCM, oferowanej przez ADP, które podnoszą komfort użytkowania zarówno przez pracowników, jak i menedżerów. Wśród nich wymieniono m.in. możliwość modyfikowania strony startowej pod kątem indywidualnych preferencji oraz dodawania wtyczek mediów społecznościowych.

Aby poznać więcej szczegółów na temat wyróżnienia dla ADP oraz kompleksowe wyniki raportu przygotowanego przez Everest Group wypełnij formularz.

 
 

Pobierz pełny Raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.