Firma ADP została liderem zestawienia MCPO PEAK Matrix


„Firma ADP została liderem zestawienia MCPO PEAK Matrix, plasując się w najwyższym kwartylu zarówno pod względem sukcesu rynkowego, jak i wydajności świadczonych usług” , ogłosił Rajesh Ranjan, partner globalnego przedsiębiorstwa konsultingowego Everest Group . „Sukces autorskiego rozwiązania ADP, jakim jest ADP Streamline® jak i powiązanej z nim aplikacji mobilnej ADP Mobile, stanowił kluczowy czynnik wyróżniający firmę na tle podmiotów konkurencyjnych. Elastyczność skali rozwiązań oferowanych przez ADP pozwala na obsługę zarówno ogromnych przedsiębiorstw, jak i Klientów o średniej wielkości. ADP jest jednym z niewielu dostawców usług MCPO charakteryzujących się prawdziwie globalnym modelem zatrudnienia, zachowującym odpowiednią równowagę pomiędzy ilością pełnoetatowych pracowników lokalnych i zagranicznych. Dzięki temu firma jest w stanie świadczyć usługi  międzynarodowego outsourcingu rozwiązań płacowo-kadrowych (MCPO)  w sposób zarówno wydajny,, wyjaśnia Ranjan.Sporządzany przez Everest Group raport dzieli usługodawców na trzy główne kategorie: Liderów, Kandydatów na Liderów oraz Debiutantów. Zestawienie PEAK Matrix jest matrycą służącą do oceny sukcesu rynkowego oraz ogólnej wydajności usług świadczonych przez podmioty funkcjonujące na rynku  MCPO.  Prowadzone przez Everest Group badania rynku MCPO opierają się na autorskiej bazie danych, pozwalającej na monitorowanie czynników takich,,, ogólne przychody z MCPO,,, zasięg geograficzny oraz partnerstwa.
„Jesteśmy dumni z tego, że firma Everest Group uznała nas za wiodącego usługodawcę na rynku  globalnych rozwiązań płacowo-kadrowych”,, prezes działu Global Enterprise Solutions firmy ADP. „Nasza firma wprowadza innowacyjne rozwiązania i udoskonalenia z zakresu rozwiązań płacowo-kadrowych oraz innych usług związanych z  zarządzaniem kapitałem ludzkim od ponad 65 lat. Fakt, że Everest Group docenia skuteczność naszych platform mobilnych oraz rozwiązań opartych na technologii w chmurze, stanowi dla nas dodatkowe potwierdzenie sukcesów, które odnosimy we współpracy z różnego rodzaju i rozmiaru organizacjami na całym świecie”, dodaje Benjamin.

  .customized_content_box { line-height: 1.5; margin-bottom: -41px;}.media-object {margin-bottom: 25px !important;}

Pobierz pełny raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.