Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Gartner

ADP po raz piąty zwycięża w badaniu Magic Quadrant

 
 

Firma Gartner, światowy lider w dziedzinie usług doradczych dotyczących badań i rozwiązań technologicznych, uznała ADP® za najlepsze przedsiębiorstwo w kategorii outsourcingu procesów biznesowych w zakresie usług płacowych.

Po raz piąty z rzędu firma ADP uplasowała się na czele badania Magic Quadrant, które w tym roku koncentrowało się na ocenie zdolności ośmiu dostawców usług w zakresie rozliczeń płacowych. Celem tegorocznego badania była analiza dostawców usług w zakresie rozliczeń płacowych z wielu różnych regionów, różnych rozmiarów i o różnych stosowanych modelach świadczenia usług oraz ocena tych przedsiębiorstw pod kątem umiejętności realizacji i kompletności ich wizji. Według firmy Gartner, Liderzy ADP świetnie sobie radzą dzięki jasnej wizji kierunku, w którym podąża rynek oraz zapotrzebowania klientów, a także dzięki budowaniu zdolności i kompetencji mających na celu zaspokojenie potrzeb klientów oraz wiodących pozycji przedsiębiorstw. Eksperci ADP charakteryzują się doskonałym zrozumieniem rynku, co widać poprzez realizowane przez nich strategie marketingowe i sprzedażowe, które wytyczają szlak dla usług outsourcingowych w zakresie rozliczeń płacowych.

 
 

Wypełnij formularz aby uzyskać dostęp do raportu Gartner Magic Quadrant for Payroll BPO Services*.

"Od ponad 65 lat firma ADP jest liderem na rynku outsourcingu usług płacowych. Wraz z pojawieniem się nowych wyzwań wynikających z coraz większej złożoności procesów globalizacji i potrzeby zachowania zgodności z lokalnymi przepisami prawa, ADP nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania, gwarantujące możliwie największą satysfakcję pracowników i menadżerów. Jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie przyznane przez firmę Gartner. Wierzymy, że naszym celem jest wyprzedzanie tendencji rynkowych, aby zaspokajać dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych klientów."

Carlos Rodriguez
prezes i dyrektor generalny ADP

*Gartner nie promuje jakichkolwiek sprzedawców, produktów ani usług przedstawionych w swoich publikacjach badawczych, a także nie formułuje zaleceń skierowanych do użytkowników dotyczących wybierania wyłącznie sprzedawców, którzy otrzymali najwyższe notowania lub zostali wyróżnieni w innym zakresie. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie organizacji badawczej Gartnera i nie powinny być postrzegane jako oświadczenia czy fakty. Firma Gartner nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek gwarancje,,, w tym jakiekolwiek gwarancje przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.
 
 

Pobierz pełny Raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.