ADP omówi przyszłość rynku pracy podczas HR Tech World Congress 2017

ADP omówi przyszłość rynku pracy podczas HR Tech World Congress 2017

 

Eksperci ADP promują najnowocześniejsze metody zarządzania kapitałem ludzkim, które pomogą sprostać wyzwaniom zmieniającego się świata

 
 
Warszawa, Polska – 10 października 2017 r. – ADP®, wiodący światowy dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim (Human Capital Management), ma zaszczyt ogłosić, że weźmie udział w HR Tech World Congress 2017, który odbędzie się w dniach 24-25 października w Amsterdamie. Eksperci ADP pojawią się na tym wydarzeniu, aby omówić swoje spostrzeżenia dotyczące najnowszych, przełomowych badań firmy i podzielić się nimi, a także zaprezentować nowe, fascynujące produkty i innowacje na arenie międzynarodowej.
 
Nowe badania branżowe
 
Środowisko pracy nieustannie się zmienia; pracownicy domagają się większej kontroli nad swoim życiem zawodowym, europejski rynek pracy jest coraz węższy, a technologia dalej burzy spokój na rynku i wprowadza kolejne innowacje. Aby ułatwić organizacjom lepsze zrozumienie zmieniającej się istoty globalnego miejsca pracy, ADP Research Institute® (ADPRI) opublikował niedawno raport dotyczący Europy: „Evolution of Work 2.0: Nastawienie Ja vs. My”. Przedstawione w dokumencie wyniki ujawniają coraz większe rozbieżności między pracodawcami a pracownikami, a także wskazują na wyraźne braki w kwestii zarządzania talentami.
 
Nowe rozwiązania dopasowane do zmieniającego się krajobrazu
 
Obecnie specjaliści w zakresie HR muszą bardziej niż kiedykolwiek mieć pewność, że mają dostęp do narzędzi, umiejętności i procesów do zarządzania talentami. ADP chce pomóc firmom poruszać się po świecie, który sprawia wrażenie ulotnego, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego (Volatile, Uncertain, Complex, Ambiguous - VUCA). Wydaje się, że z powodu licznych zmian w legislacji (jak np. ogólne rozporządzenie o ochronie danych i lokalne zmiany polityczne) VUCA nie zwalnia tempa. Organizacje muszą zadbać o to, aby opracować strategie i rozwiązania dotyczące zarządzania kapitałem ludzkim, które pomogą im sprostać tym wyzwaniom.
 
- „Jesteśmy podekscytowani, że wracamy w tym roku na HR Tech World Congress. To świetna okazja do spotkania liderów opinii branży HR, aby omówić kwestie, z jakimi boryka się szeroko rozumiany rynek pracy. Mamy fascynujące obserwacje, którymi chcemy się podzielić, dzięki uprzejmości Instytutu Badawczego ADP, a także interesujące informacje dotyczące naszych nowych produktów – bądźcie czujni!” – powiedział Don McGuire, prezes EMEA.
 
ADP weźmie udział w HR Tech World Congress w Amsterdamie w dniach 24-25 października 2017. Więcej informacji dotyczących oferty innowacyjnych technologii ADP i doskonałości usług oraz prezentacji produktów można uzyskać na stoisku 102. Przy stoisku będzie można również spotkać się i porozmawiać z naszymi ekspertami.
 
HR Tech World Amsterdam będzie gościć liderów opinii oraz wizjonerów zmieniających rzeczywistość i kształtujących przyszłość rynku pracy, którzy pokażą, jak przeprowadzić zmiany w organizacjach, wykorzystując rewolucjonizujące dzisiejszy rynek strategie HR. Uczestnicy kongresu będą świadkami wystąpień Arianny Huffington, Sarah Wood, Petera Hinssena, Corinne Vigreux i wielu innych, a także liderów think-tanku z takich firm jak Airbus, Visa, Uber, Reddit oraz innych czołowych influencerów z branży. Od 24 do 25 października w Amsterdam RAI najbardziej aktualne tematy z dziedziny HR Tech zostaną omówione w ramach trzech głównych bloków tematycznych, a także podczas paneli dedykowanych: Breakout Tracks, Think Tanks i Product Demos, które pomogą zrozumieć i uwolnić potencjał Twojego zespołu.
 

O ADP (NASDAQ-ADP)

Zaawansowana technologia w ludzkim wymiarze. Przedsiębiorstwa wszelkiego rodzaju i różnej wielkości na całym świecie polegają na oprogramowaniu ADP w chmurze oraz wsparciu ekspertów, by pomóc uwolnić potencjał swoich pracowników. HR. Talent. Korzyści. Usługi kadrowo-płacowe. Zgodność. Wspólna praca na rzecz tworzenia lepszych kadr. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.adp.com.

Logo ADP i skrót ADP są zarejestrowanymi znakami towarowymi ADP, LLC. Wszystkie inne znaki towarowe i znaki usług są własnością ich odpowiednich właścicieli. © 2016 ADP, LLC.

Kontakt dla mediów
Katarzyna Ginszt-Bilczuk, ADP Polska, tel. +48 22 557 57 00, katarzyna.ginszt-bilczuk@adp.com
Joanna Gębska, BrandLab, tel. 660 506 223, j.gebska@brandlab.pl