ADP inspiruje do dyskusji o zmieniającym się świecie pracy nową kampanią marki: „What are you #WorkingFor”?

Przedstawiona po raz pierwszy na konferencji South by Southwest® 2019 w Teksasie kampania daje początek nowej platformie marki „Always Designing for People”03-08

 

Warszawa, 8 marca 2019 – ADP, wiodąca na rynku globalnym firma technologiczna zapewniająca rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), inauguruje dzisiaj swoją pierwszą kampanię 360 stopni „What Are You #WorkingFor?”. Główny przekaz kampanii opiera się na założeniu, że praca to coś więcej niż podejmowane działania – to osiąganie czegoś ważniejszego dla samego siebie i innych.

Od 70 lat ADP zmienia wyobrażenia o miejscach pracy, projektując najnowocześniejsze produkty usługi premium i wyjątkowe doświadczenia, które każdego dnia wpływają na życie milionów ludzi. Firma ADP jako pierwsza zapewniła automatyzację w przestrzeni HCM, działała w chmurze, udostępniła mobilną aplikację HCM i stworzyła rynek HCM.

Spuścizna innowacji, poparta wieloletnią pracą w zakresie projektowania doświadczeń pracowników, była inspiracją do stworzenia nowej platformy marki, „Always Designing for People”, którą dzisiaj również zaprezentowano. Będąc odzwierciedleniem nowego sloganu ADP, platforma marki jest wyrazem tego, za czym ADP się opowiada. Umacnia ona także nieustającą determinację, by na nowo tworzyć coraz lepszy, bardziej spersonalizowany świat pracy, aby każdy mógł w pełni rozwinąć swój potencjał.

– Nowa platforma naszej marki jest kolejnym kamieniem milowym na drodze ewolucji firmy – powiedział Carlos Rodriguez, prezes i dyrektor generalny ADP. – Firma ADP stale udowadnia, że potrafi przewidzieć zmianę dla swoich klientów oraz zająć pozycję lidera dzięki udoskonaleniom technologicznym, które usuwają przeszkody i upraszczają zawiłości dla pracowników – dodał Carlos Rodriguez.

– W roku wprowadzającym nas w 70. rocznicę istnienia, wykorzystaliśmy okazję do autorefleksji
i zadaliśmy sobie pytanie o cel naszej pracy. U podstaw stoi prawda, że zawsze projektujemy dla ludzi. Zmieniamy wyobrażenia o świecie pracy poprzez projektowanie produktów, usług i doświadczeń, z których ludzie uwielbiają korzystać na co dzień. To stało się najważniejsze dla naszego rebrandingu i kampanii kreatywnej – powiedziała Lorraine Barber-Miller, starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w ADP.
– Przez cały czas trwania tego procesu zdawaliśmy sobie sprawę, że na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność zadawania tych samych pytań naszym pracownikom, naszym klientom i pracownikom na całym świecie, aby wywołać nową dyskusję na temat pracy i tego, co kieruje ludźmi – kontynuowała Lorraine Barber-Miller. 

Kampania obejmuje reklamy prasowe i zewnętrzne (OOH) o dużej sile oddziaływania, które sprawiają,
że nowy manifest marki jest widoczny w charakterystycznych miejscach – na budynkach Oculus i Penn Station w Nowym Jorku oraz Montgomery Station i CalTrain w San Francisco. W kampanii telewizyjnej, która rozpocznie się w 25 marca, pojawią się klienci ADP, m.in. Airtech Automotive, Canyon Ranch, Huffy Bicycles, La Palapa, L’Occitane en Provence, Magnolia Bakery, Nylon Studios, Party City, Gilt Groupe,
i McIlhenny Company, producent markowych produktów TABASCO®. Podzielą się opowieściami o świecie pracy widzianym oczami swoich pracowników, podkreślając różnorodne motywacje i pasje. Cała treść będzie znajdować się na nowej mikrowitrynie marki. Wyróżniające się historie o celu pracy – „What Are You #WorkingFor?” – będą napędzać kampanię przez wideo w sieci, media społecznościowe, reklamy prasowe i zasoby OOH.

ADP wprowadzi nową platformę marki dla obecnych i potencjalnych klientów oraz partnerów na konferencji South by Southwest 2019, aby jeszcze efektywniej rozpocząć kampanię i wywołać globalną dyskusję o tym, co kieruje pracownikami. ADP sponsoruje  Future Workplace Track i aktywację „Breaking Barriers” we współpracy z WIRED® Magazine, dzięki której uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję metaforycznie przełamać w miejscu pracy, takie bariery jak szklany sufit, przestarzała technologia i inne.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: design.adp.com.

 

O ADP (NASDAQ – ADP)

Tworzymy lepszą przestrzeń dla pracy. Dostarczamy innowacyjne produkty, najwyższej jakości usługi i wyjątkowe doświadczenia, które pomagają w pełni wykorzystać potencjał pracowników.

HR, zarządzanie talentami, benefitami pozapłacowymi, listą płac przy zgodności z przepisami. W oparciu o dane, z myślą o ludziach.

Dowiedz się więcej na ADP.pl. 

DP, logo ADP oraz hasło “Always Designing for People” to znaki handlowe należące do ADP, LLC. Wszelkie pozostałe znaki należą do ich odpowiednich właścicieli. Copyright © 2019 ADP, LLC. All rights reserved.

Copyright © 2019 ADP, LLC. All rights reserved.

 

Kontakt dla mediów

Katarzyna Ginszt-Bilczuk, ADP Polska, tel. +48 22 557 57 00, katarzyna.ginszt-bilczuk@adp.com    

Anna Ogiegło, BrandLab, tel. 600 034 306, a.ogieglo@brandlab.pl