Ocena rozwiązań do obsługi płacowej wielu krajów PEAK Matrix 2020

Branżowa firma analityczna Everest Group przyznała firmie ADP najwyższą ocenę w Raporcie o rozwiązaniach do obsługi płacowej wielu krajów (MCP) PEAK Matrix 2020! Rynek rozwiązań MCP należy do najbardziej konkurencyjnych i najszybciej rozwijających się rynków obejmujących outsourcing obsługi płacowej. Pandemia COVID-19 jeszcze bardziej zwiększyła jego znaczenie ze względu na potrzebę zagwarantowania zgodności z przepisami, dobrego samopoczucia pracowników oraz konieczność przeprowadzenia transformacji cyfrowej redukującej koszty.

Od początku prowadzenia oceny Everest Group, firma ADP zajmuje czołowe miejsce w rankingu. To efekt ogromnego zasięgu geograficznego firmy, możliwości świadczenia usług, innowacyjnej technologii obejmującej analizę porównawczą wynagrodzeń oraz funkcje wpływające na poprawę doświadczeń pracowników w zakresie listy płac. 

Poniżej przytaczamy wypowiedź głównego analityka firmy Everest:

— Ogromny zasięg geograficzny, partnerstwo i możliwości technologiczne nowej generacji pomagają firmie ADP w utrzymaniu wiodącej pozycji w Ocenie rozwiązań do obsługi płacowej wielu krajów (MCP) PEAK Matrix. Firma kładzie nacisk na rozszerzanie oferty włączając w nią zwiększenie możliwości integracji, rozwiązania analityczne i porównawcze oraz usługi dodatkowe. Właśnie te wartości zapewniają ADP dalszy sukces.

— Anil Vijayan, wiceprezes Everest Group.

Już teraz pobierz i przeczytaj Raport oceniający rozwiązania do obsługi płacowej wielu krajów PEAK Matrix 2020 firmy Everest Group!

Pobierz raport

Dlaczego nadszedł czas, aby na nowo przeanalizować strategię HR, globalnie?

Raport Everest Group: Ocena rozwiązań do obsługi płacowej wielu krajów PEAK Matrix 2020

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.