Od świata VUCA do świata ADP

Jak być liderem w świecie VUCA: inwestycje w działy kadr

Niełatwo nadążyć za zmianami


Co to jest VUCA? VUCA to angielski skrót (od słów volatile, uncertain, complex i ambiguous) określający środowisko biznesowe, które jak nigdy wcześniej w historii jest niestabilne, niepewne, złożone i niejednoznaczne. Firmy próbują sobie radzić z Brexitem, wahaniami kursów walut i przygotowują się na najgorsze, oczekując dalszych zawirowań w związku z wynikami wyborów w Stanach Zjednoczonych. Nikt nie wie, co jeszcze nas czeka. Tego typu wstrząsy pojawiają się coraz częściej – nie ma czasu aby się na nie przygotować, a nawet jeśli się to uda, zaraz wydarzy się coś innego, co sprawi, że stracisz grunt pod nogami.
Ponad połowa firm, które w 2000 r. osiągnęły największe dochody brutto według rankingu magazynu Fortune 500, dzisiaj już nie istnieje!

Moc jest w twoich rękach

Teraz, dzięki internetowi i inteligentnej technologii chmury, mamy natychmiastowy dostęp do wszelkich danych, jakich potrzebujemy. Możemy korzystać z najświeższych informacji i od razu reagować na zmiany. Przynajmniej w teorii. W praktyce większość firm ma kłopoty z nadążaniem za zmianami i z obróceniem innowacji technologicznych na swoją korzyść.
Tylko 1/3 ważnych decyzji podejmowanych przez osoby na stanowiskach kierowniczych jest oparta na wewnętrznych danych i analizach.

ADP pozwoli Ci zostać liderem w świecie coraz bardziej zbliżonym do definicji VUCA

  • Potężne technologie internetowe i inteligentnych chmur
  • Decyzje na podstawie danych podejmowane w czasie rzeczywistym,
  • Holistyczne podejście do działu kadr i płac
  • Narzędzia do samoobsługi dla pracowników
  • Mobilny dostęp do informacji
  • Wsparcie ekspertów 24/7, gdziekolwiek jesteś

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób dział kadr może pomóc Ci osiągnąć sukces w świecie VUCA, pobierz naszą prezentację i całą serię artykułów.

 

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.

Czy jesteś gotowy, żeby rozwinąć skrzydła w świecie VUCA?

IAC o globalnym przywództwie w zarządzaniu kapitałem ludzkim