Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Przygotowujesz się do integracji w związku z fuzją lub przejęciem?

 
 

Czy znasz teorię paradoksu fuzji i przejęć?

Obecnie, obserwujemy zdecydowanie większą liczbę fuzji i przejęć niż dotychczas, przy czym rekordowy jest również odsetek przedsięwzięć zakończonych niepowodzeniem. Jak wskazują kolejne badania, wskaźnik niepowodzeń w obszarze fuzji i przejęć wynosi między 70% a 90%. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest lekceważenie czynnika ludzkiego.

 
 

Czynniki personalne decydujące o powodzeniu fuzji i przejęć

Jeśli zaniedbamy personalne aspekty analizy due diligence, narażamy się na duże ryzyko porażki. W zakończonym powodzeniem procesie fuzji lub przejęcia kluczową rolę powinien odgrywać zespół ds. Zasobów Ludzkich, którego zadaniem jest skuteczna koordynacja złożonych zmian transformacyjnych w obszarach zgodności, IT i kultury korporacyjnej. Warto więc ułatwić sobie nieco życie i na odpowiednio wczesnym etapie skorzystać z usług partnera HR, przekuwając wyzwania związane z fuzją lub przejęciem w szanse.

 
 

Jak możemy pomóc

Korzyści z udziału zewnętrznego eksperta z zakresu kadrowych procesów biznesowych na wszystkich etapach transakcji fuzji lub przejęcia są nie do przecenienia zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Dział ds. fuzji i przejęć ADP oferuje doradztwo i wykonuje analizy przed rozpoczęciem fuzji oraz przed finalizacją transakcji, proponując plan szybkiej adaptacji lub rozstania się z przejmowanymi pracownikami.   Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, zespół ADP pomaga klientom zachować zgodność z wszelkimi lokalnymi przepisami prawa i wymogami oraz opracować plan postępowania wobec nieoczekiwanych okoliczności występujących podczas transakcji.   Aby dowiedzieć się jak przygotować się do integracji w związku z fuzją lub przejęciem, pobierz nasz raport.  

 
 
 
 
 
 
 
 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.