Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Outsourcing kadrowo-płacowy

 
 

Pobierz najnowszy raport z badania ADP i dowiedz się więcej!

Kapitał ludzki to kluczowy element każdego biznesu. Firma ADP przeanalizowała szereg badań dotyczących Human Resources, zrealizowała dziesiątki wywiadów z najbardziej uznanymi ekspertami – wszystko po to, aby wraz z menedżerami najwyższego szczebla odpowiedzieć na pytanie, z jakimi wyzwaniami i oczekiwaniami musi się zmierzyć dział kadr w XXI wieku.

 
 

Z analizy ADP wynika, że rola działów HR wykracza już poza funkcje ściśle administracyjne, polegające jedynie na zarządzaniu dokumentacją i naliczaniu listy płac. Obecnie od działów HR oczekuje się „wyławiania” najlepszych rynkowych specjalistów, budowania zaangażowania pracowników oraz odpowiedniego wykorzystania umiejętności i doświadczenia kapitału ludzkiego, aby firma rozwijała się zgodnie z wyznaczonymi celami. Tym samym, działalność ekspertów w dziedzinie HR jest już nieodłącznym elementem realizacji strategii każdego nowoczesnego biznesu. Działy kadr muszą teraz pokazać, że potrafią skutecznie reagować na potrzeby organizacji, wspierając wszystkie obszary działalności w stawianiu czoła wyzwaniom przyszłości – oferować doradztwo, odpowiednią technologię, wiarygodne dane i strategiczne analizy.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym analizą ADP omawiającą zmieniającą się rolę działów HR pt. „Rola HR – oczekiwania kadry zarządzającej” (The Role of HR – Executives’ Expectations).

Pobierz raport z badania w angielskiej wersji językowej i dowiedz się więcej!   Raport dostępny jest dla wszystkich użytkowników po wypełnieniu formularza. Przekazane dane mogą być wykorzystywane tylko na potrzeby firmy i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane przechowywane są w sposób bezpieczny, zapewniający najwyższy poziom poufności 
 
 
 

Kontakt

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.