Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Jak rozwinąć działalność dzięki wydajnym rozwiązaniom HR?

 
 

Wyzwania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, które pojawiają się w miarę ekspansji firmy na rynku międzynarodowym, mają zasadnicze znaczenie, jeżeli chodzi o jej sukces lub upadek. Obszar personalny jest kręgosłupem przedsiębiorstwa, a płace stanowią najważniejszy wyróżnik tego najcenniejszego atutu.

„Spojrzenie na pracowników na całym świecie umożliwia podejmowanie dobrych decyzji i uzyskiwanie lepszych wyników, przy czym 89% spółek uważa, że posiadanie pełnego obrazu pracowników ma „krytyczne” znaczenie. Jednak tylko 30% z nich faktycznie posiada pełny obraz sytuacji.” (badanie ADP)

Złożoność międzynarodowego zarządzania wynagrodzeniami może spowalniać ekspansję na nowe, lukratywne rynki, a tym samym ograniczać nowe możliwości rozwoju.

Dowiedz się, w jaki sposób różne branże radzą sobie z wyzwaniami w zakresie kosztów, elastyczności i kontroli, aby odnieść sukces na rynku lokalnym i międzynarodowym.

 
 
 
 
 
Starzejące się społeczeństwo, postęp w medycynie i rosnące oczekiwania pacjentówją, że rośnie zapotrzebowanie na ich produkty i usługi. Jednak budżet nie nadąża za rosnącym zapotrzebowaniem ani za rosnącymi kosztami... Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj streszczenie
 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.