Jak rozwinąć działalność dzięki wydajnym rozwiązaniom HR?

Wyzwania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, które pojawiają się w miarę ekspansji firmy na rynku międzynarodowym, mają zasadnicze znaczenie, jeżeli chodzi o jej sukces lub upadek. Obszar personalny jest kręgosłupem przedsiębiorstwa, a płace stanowią najważniejszy wyróżnik tego najcenniejszego atutu.

„Spojrzenie na pracowników na całym świecie umożliwia podejmowanie dobrych decyzji i uzyskiwanie lepszych wyników, przy czym 89% spółek uważa, że posiadanie pełnego obrazu pracowników ma „krytyczne” znaczenie. Jednak tylko 30% z nich faktycznie posiada pełny obraz sytuacji.” (badanie ADP)

Złożoność międzynarodowego zarządzania wynagrodzeniami może spowalniać ekspansję na nowe, lukratywne rynki, a tym samym ograniczać nowe możliwości rozwoju.

Dowiedz się, w jaki sposób różne branże radzą sobie z wyzwaniami w zakresie kosztów, elastyczności i kontroli, aby odnieść sukces na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Branża usług detalicznych staje się coraz bardziej złożona. Rosnące wykorzystywanie smartfonów i IoT (Internetu rzeczy) ma wpływ na poszukiwanie wygody przez klientów i dzielenie się pomysłami przez konkurencję... Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj streszczenie
Starzejące się społeczeństwo, postęp w medycynie i rosnące oczekiwania pacjentówją, że rośnie zapotrzebowanie na ich produkty i usługi. Jednak budżet nie nadąża za rosnącym zapotrzebowaniem ani za rosnącymi kosztami... Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj streszczenie

Pobierz pełny raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.