Firmy farmaceutyczne potrzebują globalnych rozwiązań w zakresie HR

Opieka zdrowotna i przemysł farmaceutyczny są pod ogromną presją. Starzejące się społeczeństwo, postęp medyczny i rosnące oczekiwania pacjentów napędzają popyt na ich produkty i usługi. Ale założone budżety nie nadążają za rosnącymi kosztami oraz popytem.   Najnowsza analiza przygotowana przez firmę Deloitte wykazuje, że ​​chociaż największe regiony świata będą zwiększać wydatki na opiekę zdrowotną od 2,4% do 7,5% w latach 2015-2020, to „kwestie związane z archaiczną infrastrukturą coraz bardziej utrudniają publicznym systemom opieki zdrowotnej obecnego poziomu usług oraz ich dostępności". Z kolei koszty funkcjonowania muszą być wyraźnie ograniczone.

  • Deloitte, 2017 global health care sector outlook 

Historia sukcesu

Pobierz pełny raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.

Czy masz kontrolę?

  Kontrolowanie danych o pracownikach ma kluczowe znaczenie dla firm opieki zdrowotnej, aby mieć wpływ na kształtowanie kosztów firmy i dostępność talentów. h2{font-family: 'lato',sans-serif !important;}

Welcov Opieka Zdrowotna

  Welcov integruje pozycję HCM w celu wsparcia wizji wzrostu h2{font-family: 'lato',sans-serif !important;}

Wielu firmom medycznym brakuje elastyczności, aby dostosować działalność do zmieniających się potrzeb.
Zapoznaj się z Infografiką