Zaangażowanie pracowników i zarządzanie talentami

Twój sojusznik w walce o pracowników: systemy kadrowo-płacowe ułatwiają pozyskiwanie i utrzymywanie najlepszych pracowników

Jeszcze nigdy wcześniej miejsca pracy nie ulegały tak dynamicznym zmianom.

W firmach panuje teraz niezwykle popularny trend poprawy dobrobytu pracowników. Pracodawcy zapewniają im teraz więcej elastyczności oraz dostęp do edukacji i szkoleń, aby umożliwić im ciągły rozwój. Tego typu działania są uznawane za klucz do zdobywania najlepszych pracowników w obliczu ogromnej konkurencji na rynku pracy.

Działy HR na pierwszej linii frontu w walce o pracowników.

Skuteczna rekrutacja wymaga od kadrowców koncentracji na wrażeniach pracowników, dostosowania się do ich indywidualnych potrzeb. To z kolei oznacza budowanie nowoczesnej kultury bazującej na elastycznych metodach pracy, pracy zdalnej i nowych technologiach przy zachowaniu odpowiedniej wydajności i dochodowości.   Utrzymanie pracowników to także wyzwanie dla kadr. Jednak tradycyjne podejście już nie wystarcza. Aby zadbać o zaangażowanie pracowników, trzeba wiedzieć, jak technologia może przyczyniać się do uzyskiwania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, ograniczania stresu i rozwoju zawodowego.

Systemy kadrowo-płacowe powinny sprzyjać dobrobytowi pracowników.

Żeby móc skutecznie rekrutować i utrzymywać pracowników, trzeba mieć dostęp do rozwiązań kadrowo-płacowych, które są dostosowane do najnowszych trendów w ewolucji miejsc pracy.   W ADP opracowujemy rozwiązania skupiające się na ludziach. Pomagamy Ci dbać o zadowolenie, motywację i wydajność pracowników. Dążąc do dobrobytu pracowników, udowadniasz, że dział HR ma istotny wpływ na dochodowość całej firmy.

Rozwiązania bazujące na praktycznej wiedzy

Firma ADP zrealizowała dwa badania, na bazie których opracowaliśmy nasze rozwiązania kadrowo-płacowe. Dzięki nim dowiedzieliśmy się dokładnie, jakie czynniki wpływają na transformację globalnego rynku pracy oraz jak pracownicy postrzegają codzienne funkcjonowanie w swoich firmach.

Evolution of Work

Globalne badanie Workforce View 2020

Opinia o świecie pracy, z którą musisz się zapoznać

Evolution of Work

Globalne badanie trendów w miejscu pracy w 13 krajach.

  • Zapoznaj się ze zmianami w globalnym miejscu pracy.
  • Dowiedz się, co pracownicy myślą o automatyzacji i inteligentnych maszynach.
  • Poznaj priorytety młodszych pracowników.
  • Zrozum, jak działy HR powinny reagować na zmiany w metodach pracy.

Czy udało Ci się znaleźć informacje, których szukałeś?


Więcej spostrzeżeń, informacji i trendów

Kadry a zgodność z przepisami

Zarządzanie globalną kadrą

Przyszłość zarządzania kapitałem ludzkim

Kontakt

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.