Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Sprzedawcy detaliczni mogą zapłacić wysoką cenę za błędy w procesach płacowych

 
 

Branża usług detalicznych staje się coraz bardziej złożona. Rosnące wykorzystywanie smartfonów i IoT (Internet rzeczy) ma wpływ na poszukiwanie wygody przez klientów i dzielenie się pomysłami przez konkurencję... Aby poradzić sobie w tej sytuacji, firmy detaliczne w coraz większym stopniu wykorzystują coraz bardziej złożone modele operacyjne i finansowe, aby nadążyć za rozwojem technologii, zmianami przepisów i sposobami wykorzystywania informacji w nowym otoczeniu skoncentrowanym na potrzebach klientów. Mimo to często widzimy informacje o znanych markach, które nie płacą swoim pracownikom, co ma bezpośredni wpływ na motywację pracowników i reputację firmy.

Firmy zazwyczaj zatrudniają pracowników na podstawie różnego rodzaju umów i według różnych harmonogramów pracy. W dużym stopniu wykorzystują również pracowników dorywczych i sezonowych. Jeżeli dodamy do tego wysoki poziom rotacji i rozproszenie kadry w wielu lokalizacjach, w różnych krajach, to nic dziwnego, że międzynarodowe firmy detaliczne nie zawsze radzą sobie ze wszystkim.

 
 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.
 
 

W jaki sposób firmy detaliczne mogą pokonać wyzwania w obszarze kapitału ludzkiego?

 
  Wysoki wskaźnik rotacji i rozproszenie kadry w wielu lokalizacjach powoduje wzrost kosztów dla firm detalicznych... h2{font-family: 'lato',sans-serif !important;}
 

Shoe Carnival przekształca swój dział wsparcia HR

 
  Sean Georges, Dyrektor ds. HR i Leanna Peters, Menadżer ds. obsługi płacowej, wyjaśniają, dlaczego firma Shoe Carnival wybrała zintegrowane rozwiązanie ADP w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.