Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Wyzwania w zarządzaniu kadrami oraz stosowne rozwiązania

 
 

Angażowanie i przekazywanie kompetencji – Pracownicy w nowym miejscu pracy

Szanowni Państwo, bardzo cieszymy się, że mamy możliwość przekazania Państwu informacji  zawartych w niniejszym raporcie.  W publikacji została poruszona kwestia pokolenia nazywanego „generacją milenijną” oraz wszystkie związane z tym zmiany zachodzące w obszarze HR. Opracowanie to wskazuje na możliwości i sposoby angażowania pracowników w przedsiębiorstwie i ich wysoką rentowność, przy jednoczesnym nacisku na ich rozwój osobisty. Znajdziecie Państwo tu wiele cennych informacji, które pozwolą Wam na pracowników w firmach.

Raport ten został opracowany w oparciu o wyniki badań opublikowanych przez Great Place to Work Institute, Instytut Gallupa, Uniwersytet w Bath oraz szereg innych, które przeprowadzono w ostatnich latach wśród pracowników oraz HR Managerów.

Opracowanie zostało przygotowane przez niezależną sieć świadczącą szeroki zakres usług w zakresie Strategii Biznesowej, Odpowiedzialności Korporacyjnej oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi.Pełna treść raportu dostępna jest TUTAJ

Raport dostępny jest dla wszystkich użytkowników po wypełnieniu formularza. Przekazane dane mogą być wykorzystywane tylko na potrzeby firmy i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane przechowywane są w sposób bezpieczny, zapewniający najwyższy poziom poufności.

 

 

 
 

Kontakt

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Company name.
Enter an Address
Enter a city
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 

Wiadomość

 
Requierd field.