Wyzwania w zarządzaniu kadrami oraz stosowne rozwiązania

Angażowanie i przekazywanie kompetencji – Pracownicy w nowym miejscu pracy

Szanowni Państwo, bardzo cieszymy się, że mamy możliwość przekazania Państwu informacji  zawartych w niniejszym raporcie.  W publikacji została poruszona kwestia pokolenia nazywanego „generacją milenijną” oraz wszystkie związane z tym zmiany zachodzące w obszarze HR. Opracowanie to wskazuje na możliwości i sposoby angażowania pracowników w przedsiębiorstwie i ich wysoką rentowność, przy jednoczesnym nacisku na ich rozwój osobisty. Znajdziecie Państwo tu wiele cennych informacji, które pozwolą Wam na pracowników w firmach.

Raport ten został opracowany w oparciu o wyniki badań opublikowanych przez Great Place to Work Institute, Instytut Gallupa, Uniwersytet w Bath oraz szereg innych, które przeprowadzono w ostatnich latach wśród pracowników oraz HR Managerów.

Opracowanie zostało przygotowane przez niezależną sieć świadczącą szeroki zakres usług w zakresie Strategii Biznesowej, Odpowiedzialności Korporacyjnej oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi.Pełna treść raportu dostępna jest TUTAJ

Raport dostępny jest dla wszystkich użytkowników po wypełnieniu formularza. Przekazane dane mogą być wykorzystywane tylko na potrzeby firmy i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane przechowywane są w sposób bezpieczny, zapewniający najwyższy poziom poufności.

 

 

Kontakt

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.