Globalne wyzwanie 3: Kontrola

Globalny obraz wszystkich pracowników organizacji stanowi kluczowy aspekt dla kadry kierowniczej, jednak z takiego rozwiązania korzysta niewiele firm. Przejrzystość danych oraz standaryzacja p rocesów płacowych pozwala firmom na sprawne podejmowanie kluczowych decyzji oraz realizację strategicznych działań. Jeden system, który przechowuje dane potrzebne do sporządzania raportów oraz analiz, wymaga integracji danych dotyczących HR, procedur, procesów oraz zadań, które byłyby dostępne na jednej platformie. Jak wynika z badania ADP (ADP Global HCM Study, styczeń 2014), 37% danych należących do firm średniej wielkości nadal przechowywanych jest w arkuszach programu Excel lub innych bazach danych tego typu. Wartość posługiwania sie jednym systemem, dostępnym nie tylko dla działów personalnych, ale również dla kadry kierowniczej i menedżerskiej oraz pracowników, jest nieoceniona.

  Przeczytaj raport na temat ujednolicenia procesu płacowego i HR, który został opublikowany przez ADP i Corporate Leaders.

Kontakt

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Wiadomość

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.