Przewodnik dla działu płac na czas odbudowy (i nie tylko)

COVID-19 mocno uderzył w obszar płac. Ci, którzy byli na pierwszej linii frontu, doświadczyli istnego tsunami zmian legislacyjnych, które nastąpiły po początkowym wybuchu pandemii. W ciągu 30 dni doszło do czterokrotnego wzrostu liczby przepisów dotyczących płac, ponieważ rządy starały się złagodzić skutki gospodarcze pandemii. Do systemu prawnego pospiesznie wprowadzono zmiany podatkowe, przymusowe urlopy pracowników, odroczenia składek na ubezpieczenia społeczne i wszelkiego rodzaju programy pomocowe. Podejmowane próby poradzenia sobie z tym napotykały częste problemy związane z zamykanymi biurami. Czasem nawet trzeba było szukać zastępstw, gdy pracownicy zajmujący się płacami zmagali się z chorobą.

Przekształcenie wyzwania w szansę

Niezależnie od komplikacji pandemia sprawiła, że płace znalazły się w centrum uwagi i zostały dokładnie wzięte pod lupę. Chociaż należy zająć się nieodłącznymi problemami, jest to okazja, aby skupić się na rozwiązaniach, które nie tylko zapewnią odporność i tworzenie dokładnej listy płac, ale pozwolą też odkryć potencjał płac w kontekście przyszłych wyzwań oraz napędzą rozwój firmy.

Bazując na kompleksowym badaniu Potencjał listy płac przeprowadzonym wśród specjalistów ds. HR, finansów i płac z całego świata, ten interaktywny przewodnik ADP stanowi podstawowe źródło informacji pomocnych do zwiększania poziomu poprawnej obsługi płacowej i uwolnienia jej potencjału.

Pobierz pełny przewodnik

Image Alt

Przewodnik dla działu płac na czas odbudowy (i nie tylko)

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.