Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Zapewnienie sprawności działania

Ekspansja na rynek międzynarodowy to ekscytujący okres dla każdej firmy. To, w jaki sposób poradzi sobie ona z problemami, jakie mogą pojawić się w związku z tym w obszarze HR, może zadecydować o tym czy firma ta odniesie sukces czy porażkę.

Zharmonizowana działalność w obszarze personalnym i płacowym stanowi fundament zarządzania Kapitałem Ludzkim, który może umożliwić Twojej firmie uzyskanie większej wydajności i osiągnięcie strategicznych celów biznesowych. Jednak globalne firmy często wpadają w pułapkę, w której brak integracji i standaryzacji staje się newralgicznym czynnikiem wpływającym na bieżącą działalność. Jeśli chcesz by w Twojej firmie obszary personalne i płacowe lepiej ze sobą współdziałały, powinieneś:  

  • stawić czoła wyzwaniom związanym z międzynarodowym rozwojem
  • ujednolicić i zintegrować koszty osobowe związane z Twoimi pracownikami
  • skoncentrować się na działaniach generujących wartość dodaną np. takich jak zaangażowanie pracowników
  • Uzyskać dostęp do newralgicznych danych biznesowych za pośrednictwem zintegrowanego rozwiązania w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim
  • Szybko dopasowywać się do zmian w otoczeniu biznesowym

W jaki sposób możesz przynieść strategiczną wartość funkcji HR w Twojej firmie? Przeczytaj pytania zadawane przez naszego eksperta Leon’owi Vergnes, SVP/GM EMEA w ADP ES International i jego odpowiedzi, aby móc zdecydować się na następny krok.

W jaki sposób Twoja międzynarodowa firma może zapewnić pełną harmonizację zagadnień personalnych i płacowych?
Przeczytaj pytania zadawane przez naszego eksperta Michael’owi van den Brand, Managing Director of ADP Streamline, aby dowiedzieć się, jak czerpać korzyści z Globalnego Zarządzania Kapitałem Ludzkim.

Pobierz pełny Raport

* Required field

Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Podaj adres e-mail.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.
Wypełnij to pole.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że ADP może kontaktować się z Tobą w sprawie swoich produktów, usług i ofert, zgodnie z naszą Polityką prywatności dla kontaktów biznesowych.