Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 
 

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszy raport przygotowany przez firmę ADP we współpracy z niezależną siecią kierowniczą, Corporate Leaders.

W raporcie zostało szeroko omówione zagadnienie outsourcingu i wynikających z niego korzyści. Raport porusza trzy główne obszary, które mają zasadnicze znaczenie przy podejmowaniu decyzji o wykorzystaniu zasobów wyspecjalizowanych podwykonawców przy delegowaniu zadań.

Obecny stan gospodarczy zmusza firmy do podejmowania strategicznych decyzji, które mają wpływ na poprawę kondycji firmy i przynoszą jej długofalowe korzyści. Niniejszy raport przedstawia kluczowe obszary, na których każdy przedsiębiorca powinien skupić szczególną uwagę i w ramach których powinien dostosować się do warunków rynkowych.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem i mamy nadzieję, że opracowany materiał spotka się z Państwa uznaniem.

*** Raport dostępny jest dla wszystkich użytkowników po wypełnieniu formularza. Przekazane dane mogą być wykorzystywane tylko na potrzeby firmy i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane przechowywane są w sposób bezpieczny, zapewniający najwyższy poziom poufności.  

 
 

Pobierz pełny Raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.