Sprzedaż

Sprzedaż

hr_services

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami ADP?

Zadzwoń do nas, aby porozmawiać o Twoich wymaganiach.

Infolinia

Infolinia

24_7_support

Wsparcie dla klientów ADP

Skontaktuj się z naszą infolinią, aby uzyskać porady ekspertów.

Eksperci ADP oferują klientom swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie:

Zapytaj eksperta

 

Raporty

 

Zespół ADP to najwyższej klasy specjaliści z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim oraz rynku pracy, którzy chętnie dzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz know-how. Cyklicznie publikujemy raporty dotyczące lokalnego rynku zatrudnienia, a także korzyści wynikających z outsourcingu kadrowo‑płacowego.

Nasze analizy powstają w oparciu o doświadczenia i unikalne metodyki opracowywane przez Automatic Data Processing (ADP®) – światowego lidera rynku usług outsourcingu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr. Z naszymi klientami dzielimy się również licznymi badaniami i opracowaniami z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim (HCM, HR, kreowania liderów biznesowych czy zmieniającego się w szybkim tempie środowiska pracy.

Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce

Cykl raportów opracowywanych przez ekspertów w oparciu o rzeczywiste dane dotyczące poziomu zatrudnienia klientów ADP w zestawieniu z danymi Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). Nasza próba badawcza to ponad 130 firm korzystających z usług, w tym 1/3 firm produkcyjnych, 2/3 firm usługowych oraz ponad 100 tys. obsługiwanych pracowników każdego miesiąca. Raporty są opatrzone komentarzami eksperckimi przedstawicieli naszych kluczowych klientów oraz ekspertyzami prawnymi i rynkowymi menedżerów ADP.

 
 

Outsourcing kadrowo-płacowy

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z ponad 630 tys. firm na całym świecie oraz wiedza naszych ekspertów, pozwalają na kreowanie unikatowego know-how, którym chętnie się z Wami dzielimy poprzez różnego rodzaju badania i raporty rynkowe. Zarządzanie kapitałem ludzkim (HCM), HR, rynek pracy to obszary w których się specjalizujemy, a nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę w ich zakresie.

 

Pobierz pełny raport

 

* Required field

Please enter your First name.
Please enter your Last name.
The Email field contains an invalid email address.
Please enter a Job Title.
Please enter a Company name.
The Phone Number field is requierd.
Enter # of Employees.
 
 
Requierd field.